Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /www/doc/www.poradcivpojisteni.cz/www/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 839

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /www/doc/www.poradcivpojisteni.cz/www/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 839

První moravská brokerská společnost, s.r.o.vznikla v roce 1993 a orientuje se na profesionální služby v oblasti pojišťovnictví v plném možném rozsahu, který dnešní český pojistný trh nabízí. Abychom svým klientům byli schopni vytvořit optimální portfolio, spolupracuje naše společnost s velkými i menšími pojišťovnami, které působí na českém trhu a také například s pojišťovnou Lloyds´.Velkou výhodou této formy činnosti je nezávislost naší společnosti na jedné pojišťovně a tím má klient možnost výběru s přihlédnutím na jeho individuální požadavky.

První moravská brokerská společnost je stabilní českou pojišťovací společností. Společnost PMBS s. r. o. poskytuje svým klientům řadu služeb, které dohromady tvoří komplexní program zajištění péče o řízení rizik. Své služby provádíme jak v oblasti pojištění občanů, tak i v oblasti pojištěnífirem a podnikatelů. Pravidelně se snažíme vyhodnocovat produkty a požadavky našich klientů, což slouží k nabízení co nejvýhodnějších kombinací pojistných produktů. U předložených nabídek není jediným kritériem jen výše ročního pojistného, ale i krytí jednotlivých rizik, solventnost pojišťoven, způsob a termíny likvidace případných pojistných událostí. V rámci komplexního servisu klientům poskytujeme také služby v oblasti zaměstnaneckých pojistných programů.

 

Co Vám můžeme nabídnout:

V prvé řadě fungující servis, který je u naši společnosti vyzkoušen již po dobu 20 let existence firmy PMBS, s.r.o..

Obchodní svobodu – sami rozhodujete jak vést své podřízené, jak realizovat obchody apod.

Smlouvu bez exkluzivity a dalších omezení (žádné konkurenční doložky, poplatky, při odchodu  garantujeme převod kmene).

Nejširší portfolio produktů v oblasti pojištění, spolupráce se zahraničními pojistiteli(v nabídce také půjčky pro podnikatele, hypotéky apod.).

Vysoké provize –s námi získátenejvýhodnější provize.

Vzdělávání – pomoc při vzdělávání Vás nebo vašich kolegů. Pomoc při zaškolování do nových produktů.

Motivační program – pro Vás a vaše vybrané spolupracovníky.

 

Chceme vytvořit silnou skupinu poctivých a zapálených pojišťovacích poradců, kde se na výsledcích a odměnách budeme spravedlivě podílet, kde vytvoříme silnou společnost, abychom mohli přinést nové produkty na náš pojistný trh a tím si zajistit konkurenční výhodu. 

 

V případě zájmu nás prosíme kontaktujte, rádi Vám poskytneme další informace, které můžeme probrat na společné schůzce nebo telefonicky.

Mám zájem o spolupráci

Vaše jméno (vyžadováno)
Váš e-mail (vyžadováno)
Váš telefon - zavoláme Vám zpět
Předmět
Vaše zpráva